x (Kapat)

Ağustos Ayı Kurs ve Seminer Planlarımız


AYLIK KURS PLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AYLIK SEMİNER PLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

AYLIK UZAKTAN EĞİTİM KURS PLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AYLIK UZAKTAN EĞİTİM SEMİNER PLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Faaliyetlerimizi Sosyal Medya Üzerinden de Takip Edebilirsiniz.

 


Kalite Politikamız

Ümmehan Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi

ELGİNKAN VAKFI Ü.E.M.T.E.M. KALİTE POLİTİKASI

Elginkan Vakfı Ümmehan Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi olarak müşterilerimiz olan özel sektör ve kamu kurumu çalışanlarının, üniversite öğrencilerinin ve çalışmayan insanların ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilecek seviyede, teknolojik gelişmeleri takip ederek, mesleki ve teknik alanlarda, kalite ve iletişim eksenli kişisel gelişim konularında kaliteli eğitim vermek temel amacımızdır.

Bütün çalışanlarımız kalite hedeflerimizi yerine getirmek üzere çalışacaklardır. Bu sebeple her çalışan üzerine düşen görev ve sorumlulukları tam olarak yerine getirecektir.

Kurum kültürümüzde “biz bir aileyiz” ilkesi tüm çalışanlarımız tarafından benimsenerek ekip çalışması ön planda tutulacaktır.

Hizmet Kalitemizin temelinde mükemmele ulaşma hedefi vardır. Yasal mevzuatlara eksiksiz uymaktayız ve uymaya devam edeceğiz.

Eğitim Merkezimizde tesis ettiğimiz Kalite Yönetim Sistemi’ni uyguluyoruz, uygulamaya devam edecek ve sürekli iyileştireceğiz.

Çalışan personelin eğitimi kurum başarısını etkileyen en önemli öğedir. Bu nedenle personel eğitimi sürekli olarak devam edecektir.

Gelecek nesillere mutlu olabilecekleri bir dünya bırakmak için çevremizi temiz tutacak ve doğal kaynakların israfını önlemek için elimizden geleni yapacağız.

Hizmet kalitesini iyileştirmek maliyet tasarrufunu da beraberinde getirir, bu da “maliyet etkinliği” demektir. Maliyet etkinliği sağlamak için gereken fayda-maliyet analizi çalışmaları sürekli yapılacak ve kursiyer memnuniyeti sağlanacaktır.

ELGİNKAN VAKFI
ÜMMEHAN ELGİNKAN
MESLEKİ VE TEKNİK
EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ